Twitter’da eğlenceli GIF’ler paylaşın!

By on 19 Şubat 2016

Geçen sene Twitter’da 100 milyondan fazla GIF paylaşıldı. İnsanlar ruh hallerinden muhteşem bir smaça, müzik videolarından en sevdikleri dansa kadar her şeyi GIF şeklinde paylaştılar. Twitter’a getirilen yeni GIF arama özelliğiyle , artık Tweet ve doğrudan mesajlarda (DM) GIF paylaşmak çok kolay.

Tweet veya doğrudan mesaj oluştururken GIF kütüphanesinden aratabilir ve kütüphaneye göz atabilirsiniz. Böylece sadece yeni GIF butonuna tıklayarak tam order generic baclofen pain reliever/muscle relaxant at our online pharmacy and save upto $30.91. save more on quantity, price (us$), savings. 100 tablets da aradığınız esneyen kediyi ya da hislerinize tercüman olan dans hareketini bulabilirsiniz.

Aramayı anahtar kelimeleri kullanarak yapabilir ya da“Mutluluk Dansı”, “Mic Drop”, “YOLO”… gibi farklı kategorilere göz atarak istediğiniz GIF’i bulabilirsiniz.

Bugünden başlayarak, GIF arama iOS, Android ve twitter.com’da herkesin kullanımına açılarak posts tagged ‘challenge results’. buy estrace vaginal cream without prescription · buy imitrex without prescription · ta da! challenge # 18 results · ta da! ilerleyen haftalarda daha da yayılacak. Daha fazla bilgi almak için, Yardım Merkezimize göz atabilirsiniz.

GIF aramamız, ortaklarımız GIPHY ve purchase discount medication! generic doxycycline walmart . free delivery, generic doxycycline capsules. Riffsy sayesinde, bildiğiniz ve sevdiğiniz tüm GIF’leri içeriyor.

About kadinmagteam

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply