Sevgililer Günü’ne özel romantik tatil seçenekleri

By on 30 Ocak 2015

Sevgilinizle bir aşk kaçamağı yapmaya ne dersiniz? Barselona, Paris ve Roma’da sevgilinizle gözlerden uzak, unutulmaz bir aşk tatili yapabilirsiniz. 

Eiffel-Tower-Paris-France-Travel

Paris’te aşk mevsimi 

Sevgilinize özel olduğunu hissettirecek bu Paris turunda hem romantizmi sonuna kadar yaşayacak hem de eğlenmek ve şehrin bohem yüzünü keşfetmek için bolca zaman bulacaksınız. Panoramik şehir turlarıyla başlayan Paris günlerinin sevgililere özel en güzel bölümü, ekstra olarak alınabilen yarım günlük Romantik Paris gezisi. Kiliseler, Yahudi Mahallesi, Vosges Meydanı ve ünlü Marais bölgesinde başlayan gezi, Paris’in kalbindeki Cite Adası’na ve muhteşem oyuncu Juliette Binoche’un Köprüüstü Aşıkları adlı romantik filmine konu olan Pont-Neuf Köprüsü’ne uzanıyor. Bu turda aşkınızın sembolü olan dilek kilitlerinizi köprüye asabilir, ardından şehrin merkezindeki en küçük adalardan biri olan St. Louise’i de katarak, Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarında uzun bir yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Lezzetli Fransız yemeklerinin ve canlı müziğin tadını çıkarabileceğiniz Saint Michel Taverna turu, şehri tepeden seyreden Eiffel Kulesi’nde ve Seine Nehri üzerinde yeniden ilan-ı aşk edebileceğiniz Paris İkonları ve Seine Nehri turu ve şampanyalar eşliğinde 60 yıldır Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden birine şahitlik edebileceğiniz Paris by Night ve Lido Show turunu ise ekstra turlar olarak ayrıca alabileceksiniz.

Sayfalar: 1 2 3

About kadinmagteam

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply