İndirimli Kozmetik Alışverişi Yapmanın En İyi Yolu – Black Friday

By on 19 Kasım 2018

Yılın beklenen alışveriş zamanı Black Friday Türkiye geldi çattı. Birçok marka, birçok farklı ürün özelinde cazip indirimlere gidiyor. Alışveriş çılgınlığının tırmandığı bu günlerde güzelliğine ve bakımına yatırım yapmanın tam sırası. Çünkü, Flormar’ın en özel kozmetik ürünlerini Black Friday’de %40’a varan indirimli fiyatlarıyla alabilirsin. Üstelik, Flormar’da Black Friday indirimleri bir günle sınırlı değil, tam 1 hafta sürüyor. 19-26 Kasım tarihleri arasında tüm kozmetik alışverişini en uygun fiyatlarla Flormar’dan yapabilirsin.

Alışveriş Listeni Hazırla

Yazın güneşin zararlı ışınları nasıl cildin için tehdit oluşturuyorsa; kış ayları da soğuğuyla, rüzgarıyla, karıyla cilt kuruluğu yaratıyor ve cilt sağlığını olumsuz etkiliyor. Bu nedenle, sonbahar-kış aylarında cilt bakımı konusunda ekstra hassas olmak gerekiyor. Nasıl yazın yazlık, kışın kışlık kıyafetler seçiyorsan, cilt bakımında da mevsime uygun bakım ürünlerini tercih etmelisin. Cildine gerektiği önemi göstermen için sana yardımcı olacak Flormar ürünlerini almak için bundan daha uygun bir zaman olamaz.

Black Friday İndirimleri ile Canlan!

Soğuk havalarla gelen cilt kuruluğu biraz soluk görünmene neden olabilir. Biraz bakım ve biraz da makyajla her zamankinden canlı görünebilir ve kendini iyi hissedebilirsin. Alacağın duştan sonra cildini nemlendirmene yardım eden, soğuk ve rüzgarlı havalar yüzünden yıpranmış ellerini nemle buluşturan kremler, dudak koruyucuları, besleyici rujlar ve uzun süredir almayı istediğin pek çok ürün Flormar Şanslı Cuma fırsatlarında seni bekliyor.

Yenilenmenin Tam Zamanı

Cildini dinlendirmek, hücrelerine yenilenme şansı vermek, vücut ve yüz peeling’i uygulamak için en uygun zaman sonbahar-kış ayları. Sağlıklı ve güzel görünmek ve en iyisi de mutlu hissetmek için yapman gereken cildine yenilenme fırsatı vermek. Cildini ölü hücrelerden arındırdıktan sonra kullanacağın besleyici bakım ve kozmetik ürünlerinden tam verim alabilirsin. Duştan sonra vücuduna ve özellikle bacaklarına uygulayacağın besleyici losyonlarla cildini hiç olmadığı kadar sağlıklı hale getirebilirsin. Black Friday kampanyası ile, vücudunun ihtiyacı olan kozmetik ürünlerini almanın tam sırası.

Şanslı Cuma ile Bütçeni Sarsmadan İhtiyaçlarını Al

Flormar’da Şanslı Cuma, bir günle sınırlı kalmıyor ve upuzun bir haftaya yayılıyor. Yani, alışveriş listeni hazırlayıp ihtiyacın olan tüm ürünleri uygun fiyatlarla satın almanın tam sırası. 19-26 Kasım tarihleri arasında %40’a varan indirimlerle şanslı alışveriş yapma fırsatı seni bekliyor. İster kışın ihtiyacın olan cilt bakımı ya da makyaj ürünlerini tamamla, istersen yaza şimdiden hazırlanmaya başla… Vücut losyonlarından parfümlere, rimellerden mat rujlara, tırnak koruyucu ürünlerden rengarenk ojelere aradığın kozmetik ürünlerini en uygun fiyatlarla Flormar mağazalarında ve online kozmetik mağazası flormar.com.tr’de bulabilirsin. Yeni yıl da yaklaşmışken, hediyelerle sevdiklerinin yüzünü güldürmeyi de unutma!

About sonmez

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply