Evlilik teklifi ve balayı için en çok tercih edilen yerler

By on 10 Haziran 2015

Aşkın en anlamlı sorusu “benimle evlenir misin?” cümlesinin yanıtını almak ya da balayı tatilini unutulmaz kılmak için özel bir şehir arayışına girenler, rotalarını Dünya’nın en romantik şehirlerine çeviriyor. Evlilik teklifi ve balayı için en çok tercih edilen 12 büyülü kent arasında Maldivler, Santorini ve Paris gibi romantizm deyince akla ilk gelen şehirler başı çekiyor..

İşte evlilik teklifi ve balayı için en çok tercih edilen 12 şehir; Maldivler, Paris, Londra, Cancun (Meksika) İstanbul, Rio De Janerio, Santorini, Las Vegas,Venedik, Viyana, Budapeşte, Saint Petersburg.

İşte evlilik teklifi ve balayı için tercih edilen 12 şehir:

Tatil_Maldivler

Maldivler

Hint Okyanusu’nda bulunan 1200 adasıyla bir tatil cenneti olan Maldivler, dört bir yanı mavi denizi, beyaz kumsallarıyla aşıkların favori mekanlarından. Küresel ısınma nedeniyle 100 yıl sonra yok olacağı söylenen bu romantik adalarda dünyanın dört bir yanından gelen çiftler baş başa romantik bir tatilin yanında farklı ve ilginç bir tatil yapma fırsatı da buluyorlar. Sahil ve deniz üstü bungalow şeklindeki otel adalarda “no news, no shoes” söylemi hakim. Burada haber ve ayakkabı yasağı var. Ayrıca bir çok adada 12 yaş altı çocuklar kabul edilmiyor. Maldivler’de, çiftlere özel tekneler ve piknik sepetiyle ıssız bir adada romantik dakikalar geçirebilir, planladığınız unutulmaz evlilik teklifini yapabilirsiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

About kadinmagteam

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply