Erkekleri çıldırtmanın yolları

By on 06 Temmuz 2015

Erkekleri her türlü çıldırtmak isteyebilirsiniz. Bu cinsel olarak da olabilir, kafa olarak da. canınızın ne istediğine bağlı. ben bugün size kafa olarak erkekleri çıldırtmanın yollarından bahsedeceğim. Bunu yapmak için bazı amaçlarınız olabilir. Sizi sinir etmiş olabilir mesela ya da intikam almak isteyebilirsiniz. Belkide hiçbir amacınız yoktur canınız sıkılıyordur.

Zaten erkekler çoğu zaman maç izleyerek bizi çıldırtmıyorlar mı? Hatta ve hatta maçın kendisi bittikten sonra saatlerce aynı yorumları, aynı pozisyonları ağızlarını açarak izlemiyorlar mı? Bir şey sorduğunuzda cevap vermeyi bırakın sizi dinlemiyorlar bile. o zaman buradan başlayabiliriz. mesela aynı takımlıysanız bir rüya gördüğünüzü söyleyip bir kez takımınızı değiştirin. ak sakallı bir dede geldi ve asıl yatır hangi takımlı olmak istiyorsanız mesela onun sahasındaymış dersiniz. ve siz bu rüyadan çok etkilenmiş olun. Farklı takımı tutuyorsanız zaten buna gerek yok. Onun izlediği maçlarda hemen başlayın yorumlara. inşallah yenilir deyin mesela. Yenilmesi için takımın dualar edin. Sonra tam sessizlik olduğunda bir arkadaşınızı arayın bağıra bağıra muhabbet edin. Yenilirse takımı baya dalga geçin. Maç yorumlarını izlerken sizde yorumda bulunun. Çok biliyormuş gibi havalı havalı konuşun. Bu yaptıklarınıza çıldırmayacak erkek tanımıyorum.

İşte onu çıldırtmak için yapmanız gerekenler…

– 1-2 paket sakız alın. Sakızın dişlere çok iyi geldiğini söyleyin. Sonra o televizyon izlerken ya da hangi ortamdaysa siz sakızınızı güzelce ağzınıza atın. Hatta sakızınız ağzınızda çok büyük olsun ki daha çok cak cak edebilsin. Başlayın çiğnemeye. Bir an kendimi onun yerine koydum da çok fena bir şey bu:)

– Bir yazı okuduğunuzdan bahsedin. Erkeklerin cinsel organlarının boyutuyla ilgili. Türk erkeklerinin bu konuda çok kompleksli olduklarını fakat aslınca çok önemli olduğundan bahsedin. Sonrada tabii ki önemli olan aşk deyip konuyu bağlayın. O vermiş olduğunuz mesajı alacaktır merak etmeyin.

– Bulunduğunuz ortamda özellikle başka kişiler varsa yüksek sesle sana bir fıkra anlatayım mı diye söze başlayın. İnternetten çok komik olmayan fıkraları bulun ve anlatmaya başlayın. Sonrada anlattıklarınıza kendiniz gülün.

– Tüm arkadaşlarına bir kulp takın.

– Kadının dırdırı meşhurdur bilirsiniz. En ufacık bir oalyda bile başlayın konuşmaya. Sen zaten şöylesin, böylesin diye cümleler kurun.

– Onu alışverişe götürün. Bir sürü kıyafet deneyin. ve hiçbirini almayın.

– Mesela gezmeye gidiyorsunuz. Ama bu gittiğiniz yer özel bir yer değil. Alışveriş ya da sinema olabilir. Yüksek topuklu ayakkabılarınızı giyinip sürekli ayaklarınızın ağrıdığından şikayet edin. Ondan daha yavaş yürüyün ve çok yoruldum deyip dinlenin.

– Cep telefonunu karıştırın. Hatta imkanınız varsa cep telefonuyla sürekli oyun oynayın.

– Sosyal medya hesaplarının şifrelerini isteyin. Ona güveniyorum ama etrafında ki kızlara güvenmediğinizi söyleyin. Vermezse de surat yapın.

 

 

 

 

About kadinmagteam

One Comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply