Ağrısız acısız güzellik

By on 29 Mart 2016

 

Botoks ile mimiklerinizi dondurmadan, akupunktur iğneleri kullanmadan veya vücudunuzda başka bir travma yaratmadan, daha genç, güzel hissetmek ve görünmek ister misiniz? İşte Access Facelift size tüm bunları sağlıyor.

Access Facelift ile daima genç kalın

Access Facelift, ( Enerjetik Yüz Germe ) yılların yüzünüzde ve bedeninizde yarattığı tüm etkileri tersine çeviren, tüm bedeninizde harika etkiler yaratabilen mükemmel bir uygulama. 20 kez tekrarlandığında kalıcı olan “Access Consciousness Enerjetik Yüz Germe” diğer alternatiflerden farklı olarak, çok da kolayca uygulanabilen bir sistem.

Bilince Erişim Kişisel Gelişim Merkezi’ninden Access Consciousness®- Bilinçlilik sisteminin uygulayıcısı ve eğitimcisi Canan Bekdik, Access facelift’in yarattığı mucizeleri anlamak için öncelikle Access’in ne olduğunun altının çizilmesi gerektiğini belirtiyor.

Peki Access nedir? Canan Bekdik soruyu şöyle yanıtlıyor:

“Access Consciousness, bilinçlilik sistemidir. Access sizin şimdiye kadar değiştiremediğiniz herhangi bir şeyi kolayca değiştirmenize ve yaratmayı arzuladığınız her şeyi farklı ve daha kolay bir yolla yaratmanızı sağlayacak araçlar topluluğu ve tekniklerdir.”

Access’in beden üzerindeki etkileri

Access beden sınıflarında kişiler kendilerinin ve bedenlerinin sahip olduğu hünerleri, hediyeleri ve kabiliyetleri alıp kabul etmeye ve tanımaya başlıyorlar. Canan Bekdik şöyle diyor: “Bedeninizin kendine özgü hünerleri, armağanları ve yetenekleri vardır, bunu tanıyıp kabul etmeye başladıkça, bu durum onunla farklı bir ilişki ve birlikteliğe sahip olmamıza izin verir. Bedeninizle ilişki kurma şeklinizi değiştirmeye başladıkça, yaşamınızdaki her şeyle ilişki kurma şeklinizi değiştirmeye başlarsınız. Access Facelift uygulamalarında bedeninizi sıkılaştırmak ve gençleştirmek için, yumuşak, rahatlatıcı, yatıştırıcı dokunuşlar aracılığı ile, yüzünüzün ve boynunuzun üzerinde bakım uygulayarak, enerjileri nasıl kullanacağınızı öğrenirsiniz.”

Access Facelift yararları

Access Facelift’in faydalarını şu şekilde sıralamak mümkün:

  • Acı duymadan, travma yaşamadan cildin kırışıklarını yok eder
  • Başta yüz olmak üzere tüm bedende olumlu etkiler yaratır. Cildin esnekliğini artırı. Dokuları sıklaştırır.
  • Ciltteki leke, yara, sivilce izlerini azaltır veya tamamen yok eder.
  • Cildin daha ışıltılı görünmesini sağlar.
  • Kişinin yaşlanma ile ilgili bakış açılarını yok eder.

About kadinmagteam

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply