Yılbaşı gecesi saçlarınız nasıl olmalı?

By on 21 Aralık 2015

Yılın en özel gecesine hazırlanmak için müşterilerin beğenilerini, önceliklerini, yılbaşı partisinin yapılacağı mekânın konseptini belki de daha bir çok detayı bilmek gerekir. Tabi ki moda ve trendler de önemlidir  ancak o güne uygun güzel bir saç tasarımı yapabilmek için MOS markası olarak mutlaka bir ön görüşme tavsiye ediyoruz.

En güzel topuz kişiye özel tasarlanandır

MOS Kuaför olarak; her yıl saç trendlerini belirliyor,  koleksiyon çekimleri yapıyoruz. Bu yıl da her yıl olduğu gibi topuzlar ön planda olmasına rağmen açık özgür dalgalar, örgü modelleri ve göz alıcı aksesuarlar var. En güzel yılbaşı saçı ve makyajı , kadının kendini en iyi hissettiği hali ile modayı harmanlayarak onun duygularını ön planda tutup yüz şekli, boyu , göz ve ten rengi gibi teknik analizler sonrasında kişiye özel tasarlanandır.

Yılbaşı kutlaması yılın en özel ve en güzel buluşmasıdır. Herkes en sevdiği en değer verdiği kişiler ile beraber bir koca yılı geride bırakıp , yepyeni bir yıla merhaba der… O özel günün ilk anları ise kuaför salonunda başlar. Biz ekip olarak onların salonda geçirdikleri bu zamanında o günün unutulmaz ve en keyifli anılarından bir tanesi olmasını isteriz… O yüzden müşterilerimizi o gün salonlarımızda çok özel  minik sürprizler ile ağırlar ve uğurlarız.

Kabarık saçlar sizin için uygun olmayabilir

Genelde Türk kadınları uzun ve kabarık saçlar sever. Oysa ki kıyafetler gibi yüzün de bedeni vardır. Dünya trendlerinde yüzün bedenine göre saçlar taranır. Yüzünüzün bedenine göre fantazi bir saç tavsiye ederim. Kendinize yakışan bir saç modeli için biraz cesaretli olun çünkü cesaretli kadınlar hep bir adım öndedir. 

Yuvarlak yüz yoktur

Biz yüzleri üçe ayırırız; small, medium ve large… Bunlara göre saç volümlerini kendinizde uygulayın.Uzun boylu kadınlar uzun saç kullanabilirler ama omuzların her zamam görunmesi zarefet katar. Minyon kadınlarda kısa, minyon saçlar yani boyun ve omuz görunmesi kişiyi daha gösterişli yapar.

About Ali Tacir

1989 yıllında ilk meslek hayatıma bir tanıdığımın solonunda başladım. 7 yıllık bir çalışma sonrasın da bir TV magazin programında MOS Kuaför'ün röpörtajına denk geldim ve bu sanatın birinci sınıf olduğunu fark ettim. Daha sonra bu mesleği daha bilinçli ve sevgiyle yapma isteği başladı. 1994 yılında Akmerkez MOS Kuaför'e iş başvurusunda bulundum ve merhum Sedat KAMAZ tarafından işe alındım. Yaklaşık 5 yıl boyunca Sedat Kamaz'ın asistanlığını yaptım. 2001 yılında C.Manager olarak büyük bir sorumluluk üstlendim. Yurt içi ve yurt dışında çeşitli eğitimlere katıldım ve MOS Akademi'de işletme (kesim topuz ve reklendirme) eğitimi vermeye başladım) yurt dışında ve Türkiye'de sahne gösterileri yapmaya başladım. Elde ettiğim tecrübelerle kendime bir iş sahası kurmaya karar verdim. 2013 yılında tecrübeli ekibimle birlikte kurmuş olduğum MOS BEBEK salonumuzda siz değerli misafirlerimize kaliteli hizmet sunmaktayız...

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply