Teorem ayakkabı moda ve kalitenin kesiştiği noktada

By on 26 Kasım 2015

Teorem ( Ayakkabı Giyim San. ve Tic. A.Ş) , 1999 yılında İstanbul’da üretim hayatına başlamış olan bir Ayakkabı Firması.

Teorem Ayakkabı koleksiyonu; yerli, hakiki ve doğal deri ayakkabıları ile konfordan ve kaliteden ödün vermeyen şık, spor ve günlük kullanıma uygun ayakkabılardan oluşmakta.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti prensibiyle yola çıkan şirket ülke bazında 950 adet satış noktasına ulaşmayı başarmış. Bununla beraber rahatlık ve şıklıktan ödün vermeyen ayakkabılarıyla Avrupa Birliği ve Arap Ülke vitrinlerini de süslemekte. Son dönemde uluslararası platformlarda yer alma potansiyelini güçlendirerek ihracat hacmini büyütmeyi hedefleyen şirket, Amerika fuarlarında da yer alarak çalışmalarını destekliyor.

Bünyesindeki markalarına baktığımızda iki adet marka görüyoruz. İlki Fuel, diğeri Drexel.

Modern Tasarımın Nabzı Fuel Ayakkabı

Sadece yerli pazara özel üretim olan Fuel marka ayakkabıları ile casual, keten, spor ve deri grubunda koleksiyonları 15 yıldır Türkiye’de sektör taleplerini karşılıyor.

Lüks ayakkabı markalarından özel üretim olan Fuel marka ayakkabılar ile tarzınızı spor ya da casual olarak belirleyebilir, hakiki deriden yapılan modeller ile kaliteyi ve konforu yakından hissedebilirsiniz. Ayrıca keten grubundaki başarıları da bloglarında detaylı bir haber olarak yer almakta.

Drexel İle Daha İyiye Adım At!

Evet sloganları bu şekilde ve oldukça iddalı. Ayakkabı üretim kaliteleri ve sektörü takip eden tarzları da bunu kanıtlamakta.

Teorem Ayakkabı’nın varoluş zamanından bugüne kadar geçen 16 yıllık süreçte edindiği know-how prensibi sayesinde tasarlandığı belirtilen Drexel markası, ithal ürünlerden oluşturduğu özel koleksiyonları ile Avrupa Birliği ve Arap Ülkelerinde yer almakta ve uluslararası satış ağı ve tecrübesi ile satış noktalarını çoğaltmakta.

Moda trendlerine sahip şık ve konforlu koleksiyonları aynı zamanda insan sağlığına önem veren materyallerden ürettirmiş olup, her bir çifti özel testlerden geçerek mağazalarına ulaştırmaktalar.

Son olarak, Drexel markasını ve Daha İyiye Adım At sloganını bundan sonra çokca duyacağımızı da ayrıca söylemekte fayda var.
FOTO GALERİ:

Drexel-Ayakkabı (1)

Sayfalar: 1 2 3 4

About kadinmagteam

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply