Romantik seksin sırları

By on 12 Şubat 2013

Çılgın sevişmeleri bir kenara bırakıp seks hayatınıza yeniden romantizmi getirmeye ne dersiniz? Yatak jimnastiğinden vazgeçip, romantik sekse dönüş yapma zamanı geldi.

İşte, her ikinizin de ruhuna hitap edecek romantik sevişme tavsiyeleri:

Giyinik kalın
İlk birlikte olduğunuz anı hatırlıyor musunuz? Üzerinizde iç çamaşırlarınız vardı ve biraz da çekingenlik… O heyecanı yeniden yaşamaya ne dersiniz? Soyunmaktan vazgeçip, iç çamaşırlarınızı çıkarma zevkini partnerinize bırakın.
Ritmi yakalayın

Klasik “kaşık pozisyonuna” dönüş yapın
Kollarınızla partnerinizin vücut kıvrımlarına sarılın, onunla birlikte, aynı ritimde nefes alıp vermeye başlayın. Birbirinizin vücut dilinden o kadar etkileneceksiniz ki, kendinizi partnerinizin vücudunun bir uzantısı gibi hissedeceksiniz. Sadece vücutlarınızın değil, ruhlarınızın da birleştiğini göreceksiniz.

Tıraş olmasına yardım edin
Sevgilinizi şımartmak istiyorsanız, tıraşını siz yapmayı teklif edin. Sabah duşunu aldıktan sonra, yüzüne güzel kokulu bir tıraş köpüğü yayın ve kılların uzama yönüne doğru tıraş etmeye başlayın. Bu aynı zamanda bir güven egzersizi de olacaktır, çünkü erkekler başkasının onları tıraş etmelerine izin verme konusunda oldukça çekingenlerdir.

Kendi dilinizi konuşun
Günlük sohbetinizde sık kullandığınız bir kelime seçin (ışık, harika, çikolata, yemek, kedi olabilir) ve o kelimeyi her duyduğunuzda şehvetli bir kucaklamadan hızlı bir masaaltı bacak dokunuşuna kadar, ortamın elverdiği imkanlar doğrultusunda birbirinize dokunun.

Ona hafifçe dokunun
Genel inanca karşın, sert her zaman daha iyi demek değildir. Birbirinize yumuşak hareketlerle dokunmaya çalışın. “Hafif, neredeyse zor hissedilen dokunuşlar vücutlarınıza farklı bir elektrik verecektir” diyor “Seks Konuşması” adlı kitabın yazarı Aline Zoldbrod.

Aromatik yağları keşfedin
Aromatik yağı avuçlarınızın içine damlatın ve avuçlarınızla, diz kapaklarınızı iyice yağlayın. Sonra, partnerinizin bacakları arasına yerleşin, yağlı dizlerinizi bacaklarının iç tarafına sürtün, cinsel organına hiç dokunmadan.

Onu bir hazine avına yollayın
Evin içinde yer yer, bazı ipuçları bırakarak, sevgilinizden saklanmış bazı objeleri bulmasını isteyin. Her ipucunu bulduktan sonra ona ufak bir ödül verin: Bir öpücük veya soğuk bir bira olabilir. En son ipucunu da bulduktan sonra, hazinesi çıplak bir halde siz olacaksınız.

Rahat koltukların nimetlerinden faydalanın
Yan yana oturup, el ele tutuşarak ve göz göze bakarak aynı anda nefes alıp verebilmek hiç düşünmediğiniz kadar baş döndürücü olabilir. Her model maksimum zevk almanızı sağlamak için ergonomik biçimde tasarlanmış Kama Sutra Koltuklar dan edinmeye ne dersiniz

Birlikte seksi romanlar okuyun
Yatağa girin ve yüksek sesle seksi bir roman okuyun. Sesiniz yorulduğunda, kitabı sevgilinize pas edin, bir süre o size okusun. Normal şartlarda söylemekten çekindiğiniz şeyleri kitaptan okur gibi söyleyebilme şansınız da olacak.

Tahrik edici oturuş
Sevgiliniz yoga oturuşundayken, yüzüne bakacak şekilde kucağına oturun. Aynı zamanda nefes alıp vermeye dikkat edin. Elleriniz birbirinizin vücuduna dokunmak için serbest kalabilir.

About kadinmagteam

3 Comments

 1. minik kuş

  25 Şubat 2013 at 18:46

  hepsinin yeri ayrı:)))

 2. çisem

  25 Şubat 2013 at 19:15

  romantik mi ormantik mi???

 3. Karizma_155

  27 Eylül 2015 at 12:07

  Kötü oldum be

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply