PUMA 2015 Sonbahar-Kış koleksiyonu

By on 03 Eylül 2015

Dünyaca ünlü spor performans giyim markası PUMA, 2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nu Showroom’unda gerçekleştirdiği etkinlikle tanıttı. Konfor ve şıklığı bir araya getiren koleksiyondaki ürünler antrenmanlarınıza enerji katarak sizleri motive etmeyi amaçlıyor.

PUMA’nın yeni koleksiyonunda neler var? 

PUMA yeni koleksiyonuyla, herkesi bahaneleri bırakıp ne pahasına olursa olsun antrenman yapmaya ve limitleri zorlamaya davet ediyor. Koleksiyonun en dikkat çeken parçaları arasında Ignite XT, PWRSHAPE ve POWER ACTV serisi yer alıyor.

Koleksiyonun önemli serilerinden olan ve ünlü yıldız Rihanna’nın da antrenman yaparken giydiği PWRSHAPE, fit ve giyildiğinde şekillenen yapısı ile vücudunuza daha iyi oturuyor. Rahat giyilip çıkarılabilen likralı sport lifleri, kumaşı kolayca esnetebiliyor. PWRSHAPE, rahatsız etmeyen kuvvetli desteğiyle hareketlerinize esneklik ve kolaylık kazandırıyor.

Uzun süreli performans için: Ignite XT 

Dünyanın en hızlı adamı Usain Bolt’un tercihi olan ve PUMA’nın eşsiz köpük teknolojisi ile üretilen Ignite XT, hareket kabiliyetinizi en yüksek seviyeye çıkararak, mükemmel enerji dönüşümü ile uzun süreli performans sağlıyor ve antrenmanlarınızı üst seviyeye taşıyor.

PUMA Trinomic ve EVO serisi, yenilenen stili ile geri dönüyor. Ürünler, kullanışlı tasarımı ve sağladığı rahatlık ile dikkat çekiyor. Koşunun pistlerden sokaklara taşındığı 80’lerde doğan PUMA Trinomic teknolojisi yastıklama, esneklik ve sağlamlığın mükemmel karışımından oluşuyor. Yenilenen ikonik koşu modeli R 698 Trinomic, retro ruhu modern tasarım ve detaylarla yeniden yorumlanıyor.

Kas yapısını destkeleyen POWER ACTV, giyildiğinde masaj etkisi yaratan özelliği ile kan dolaşımını hızlandırıyor ve böylece maksimum performans sunuyor. PWRWARM, seramik baskı teknolojisi ile üretilen özel kumaşlar sayesinde vücudun kendi ısısını kullanarak +4 derece sıcaklık sağlıyor. Futbolcuların hızını ve çevikliğini arttırmak için tasarlananevoSPEED SL kramponlar, hafif tasarımı ile hızınıza hız katarak daha iyi performans sergilemenize yardımcı oluyor.

Beğeni topladığı ve dikkatleri üzerine çektiği yeni koleksiyonuyla PUMA, sezona farklı bir bakış açışı getiriyor. Geniş ürün yelpazesinin sunduğu alternatifler sayesinde antrenmanlarınızı ateşleyerek üstün performans sağlayacaksınız.

FOTO GALERİ:

puma-2015-sonbahar-kis-koleksiyonu00009

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

About kadinmagteam

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply