Nefes Hayattır!

By on 03 Mart 2013

Dünyaya geldiğimizde aldığımız ilk şey nefes ve bu dünyadan giderken verdiğimiz son şey nefes. Hayatımız süresince aldığımız nefesin kalitesi hayat kalitemizi de belirliyor.
Çocukluğumuzda doğal olarak diyafram nefesi alıyoruz, fakat 2 yaş civarına geldiğimizde yaşadığımız travma, şok, korku gibi durumlarda nefesimizi tutmaya başlarız, bunun sonucunda da sınırlı ve kalitesiz nefes alma alışkanlığı ediniriz. Bu da hayat kalitemizin düşmesine neden olur.
Hayatınızda kişilerle hep aynı sorunları mı yaşıyorsunuz (arkadaş, eş, patron vs) ?
İlerlemek istediğiniz halde ilerleyemiyor musunuz?
Sabahları yeterli sürede uyumanıza rağmen yorgun mu kalkıyorsunuz?
Akşamları uyku ilacı almadan uyuyamıyor musunuz?
Süregelen bir mutsuzluk ve yorgunluk mu hakim?
Kendinizi olduğunuzdan yaşlı mı hissediyorsunuz?
Sürekli fiziksel ağrı mı çekiyorsunuz?
Sık sık nezle, grip mi geçiriyorsunuz?
O zaman doğru nefes almıyorsunuz!
Dönüşümsel nefes tekniğiyle hem bu sorunlara çözüm getiriyoruz hem de seans sonundaki meditasyon bölümünde yüksek bilincinizle daha yakın iletişim kurmanızı sağlıyoruz, böylelikle kendi iç potansiyelinizin, neler başarabileceğinizin hayata daha geniş bir açıdan bakarak farkındalığına ulaşıyorsunuz.

Seanslar ortalama 45 dakika sürmektedir.

Bolluğu, bereketi, aşkı, sevgiyi, zevki, mutluluğu, huzuru, başarıyı nefesinizle içinize çekmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

About Duygu Köse

4 Comments

 1. esma

  04 Nisan 2013 at 12:13

  bir kez denedim. açıkcası çok fazla birşey anlamadım. 45 dakika falan nefes alıp verdim. yararı olması için hergün 10 dakikada tekrarlamak gerek.

  • Duygu Köse

   17 Nisan 2013 at 11:30

   Esma Hanım, nefes terapisinde şifalanmak için çalışma sırasında zaten konsantre olmanız gereken tek şey nefes alıp vermek böylelikle zihniniz açık hale geliyor ve ihtiyacınız olan olumlamalarla şifalandırılıyorsunuz. Tek seans ile yıllardır biriktirmiş olduğunuz bilinçaltı kalıplarının hemen temizlenmesini beklememek lazım, mucize sunmuyoruz, sadece mucizelerinize ulaşmanızda isteyenlere yardımcı oluyoruz, sevgiler…

 2. semiha

  17 Nisan 2013 at 20:03

  gerçekten nefes alarak bilinçaltımızı birazda olsa temzileyebilir miyiz? düşününce mantıklı gelmiyor. benim bilinçaltıma nefes bile gitmez.

  • Duygu Köse

   18 Nisan 2013 at 19:40

   Semiha Hanım sizin bilinçaltınıza nefes tabi ki gitmiyor, siz seans sırasında kendiliğinden nefes alıp vermeye konsantre oluyorsunuz, böylece bilinçaltınız zihninizin önyargılarından kurtuluyor, kendini almaya açıyor, çünkü o sırada düşünmüyorsunuz, bu sırada bilinçaltı temizliği uyguluyoruz.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply