Lezbiyenler için tatil önerileri

By on 20 Mayıs 2013

Gay ismini yıllardır duyuyoruz. Hatta halkımız gayleri pek bir seviyor. Kimi muhabbetlerinden çok hoşlanıyor. Aynı şey transeksüeller için de geçerli. Bülent Ersoy yıllarca kendi kimliği için mücadele etti ve sonunda halk onu bağrına bastı. Aslında bazı kişiler bana katılmayabilir ama kendini kabul ettirmesi benim gözümde başlı başına bir devrim ve çok büyük bir başarıdır. O yüzden Bülent Hanım’a çok hayranım. Biseksüel olan insanlarda bunu rahatça itiraf edebiliyor.  Ama lezbiyenlik nedense hep gizli kaldı.  Bu arada bu yazıyı araştırırken LBGT ne demek bunuda öğrendim. Lezbiyen, Biseksüel, Gay, Travesti demekmiş.  Lezbiyenlerin rahatça kendi ilişkilerini yaşayabilecekleri yerlerde varmış. İlginç bir konu olduğunu düşünüp, sizlerle paylaşmak istedim. Umarım bir gün herkes kendi kişisel haklarına sahip olur.  Başkasının hayatına saygılı olarak kendi kimliğini, hissettiği özgürce yaşar…

1-Yunan Adaları

Lesbos

lesbos_island_greece

Kadınlarla ilgili tutkulu şiirler yazmış olan kadın şair Sappho’nun doğum yeri olan Lesbos adası lezbiyen kelimesininde kaynağını oluşturmaktadır. Meditasyon veya yoga yapmak için ideal bir plaj olan Skala Eressos Plajı huzur arayan kadınlar için bir cennet olarak nitelendirilebilir. Temel barınma imkanlarını bulabileceğiniz lezzetli yemekler yiyip, utanmadan partnerinizle dolaşabileceğiniz huzur dolu bir ada Lesbos.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

About Hülya Çatalbaş

10 Comments

 1. sevda

  20 Mayıs 2013 at 10:27

  Ne soyliceğimi bilemiyroum cok guzel bir yazı olmus Hulya Hanımı tebrik ediyorum .

 2. Hande Ak

  20 Mayıs 2013 at 10:32

  Çok güzel bir yazı olmuş Hülya Hn. Tebrik ederim. Bir sonra ki cesur yazınızı merak ediyorum.

 3. Scully

  20 Mayıs 2013 at 10:43

  Tebrik tebrik. Arkadaşlar yorum yapın. Sevgiliniz le gitmez miydiniz ? Belki eçcinsel olanlarımız var. Ancak bu yerler öyle gürünüyor ki kadın ruhuna hitap eden şirin kırmızı pancurlu ev modelinin olabileceği yerler. Hetero veya eşcinsel olun bu yerler harika. Gidin görün. Ben ilk fırsatta egzotik meyveleri orada yemek üzere gideceğim.

 4. papatya

  20 Mayıs 2013 at 11:04

  Lesbos adası çok iyiyimiş:)

 5. ...

  20 Mayıs 2013 at 16:14

  lezbiyen olmak çok isterdim. en azından partneriniz bir akdınsa erkekler gibi sizi kolay harcamaz…

 6. yağmur

  20 Mayıs 2013 at 16:54

  Bu Amsterdam’da sanırım ne ararsan var:)

 7. irem

  10 Haziran 2013 at 17:14

  aseksüeller için nereleri öneriyorsunuz hazır yaz geldi 🙂

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply