Kendinizi Seksi Hissettirecek Öneriler

By on 12 Ağustos 2013

Her kadının kendisini seksi hissetmeye ihtiyacı vardır. İnanın bunu yapmak hiçte zor değil. İşte size kendinizi seksi hissettirecek öneriler…

* İç çamaşırlarınızı her zaman özenli giyinin. Mesela siyah kilot giyinmişseniz asla beyaz renk sütyen giyinmeyin. İç çamaşırlarınız her zaman birbirleriyle uyumlu olsun. İlla bunu erkek arkadaşınız için değil kendiniz için yapın.

* Cildinizi suyla içten ve dıştan besleyin. Her gün en az 1,5 litre su için. Böylece cildiniz daha parlak ve canlı olur.  Her gün duş almaya özen gösterin. Duş alırken illa saçınızı yıkamak zorunda değilsiniz. Bir bone takıp saçınıza, vücudunuzu yıkayabilirsiniz.

* Parfümü mutlaka temiz teninize sürün. Tabii ki parfümü baştan aşağı boca etmeyin. Her zaman mis gibi kokmaya özen gösterin.

* Çocuksu giyinmeyin. Çok açıkta giyinmeyin. Erkekler ikisinide çok itici buluyorlar. Hafif dekoltesi olan kıyafetleri seçin. Unutmayın gizem her zaman daha seksidir.

* Çok sevdiğiniz bir müzik açın. Aynanın karşısına geçin ve iç çamaşırlarınızla şarkı söyleyip dans edin.

* Sevgiliniz ya da eşinizle yaptığınız konuşmalarda bazen seksi cümleler, tutkulu ve heyecan verici kelimeleri kullanın.

* İç çamaşırı çekmecenize hoş kokulu çaylardan koyabilirsiniz. Hoş kokulu çamaşırlar giyinmek size kendinizi seksi hissettirecektir.

* Topuklu ayakkabı giyinmişseniz partnerinizle yürürken önden yürümeye çalışın. Partnerinizin poponuza ve bacaklarınıza baktığını hissederek kendinizi daha seksi hissedebilirsiniz.

* Bazen dışarıya çıkarken içinize iç çamaşırı giyinmeyin. Bu sizi çok heyecanlandırabilir.

* Kadınlar tahrik olunca testosteron seviyeleri artar ve kısık sesle konuşurlar. Kısık ses karşı tarafa şehveti hatırlatır. Partnerinizle bazen telefonda konuşurken kısık sesle konuşun. Hem kendiniz hem partnerinizi heyecanlandıracağınıza emin olabilirsiniz.

* Hangi yaşta olursanız olun mutlaka spor yapın. Duruşunuz ve vücudunuz çok önemli. Zaten her ikisi de iyiyse kendinizi mutlaka seksi hissedersiniz.

*Son olarakta  cool olun. Asla kul olmayın:)

Aldatan kadınlar anlatıyor… Erkeklerin okuması şart! 
Aşk mı seks mi?

Türklerin yatak odası sırları
Güvenmediğiniz kişilerle seks yapmayın
Cinsel yaşam için tabuları yıkmalıyız
Erkeklerde sertleşme sorunu neden olur?
Erkekler neden aldatır?
Aldatılan kadınlar ne yapmalı?
Kadınlar neden orgazm olamaz?
Kadınların cinsel fantazileri nelerdir?
Romantik seksin sırları
Performans artıran seks gerçekleri
Balayında yapacağınız 10 seksi fantazi
Kendinizi seksi hissettirecek öneriler

About kadinmagteam

One Comment

  1. H

    12 Ağustos 2013 at 21:54

    Bu zamanda kızlar kul o yuzdende değer görmüyor.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply