Kareli gömlek modası

By on 21 Nisan 2015

80’lerin trendini günümüze taşıyan ekose desenli gömlekler yeni sezonda da stillerin vazgeçilmez parçası oluyor. Glam rock dönemine masalsı bir yolculuğa çıkaran ekose gömlekler İlkbahar – Yaz 2015 koleksiyonlarında RAILS markasının özgün dokunuşu ile yeniden yorumlanıyor.

Beyonce, Kate Moss, Olivia Palermo, Taylor Swift, Mega Fox ve Gisele Bündchen gibi ünlü isimlerin günlük yaşamlarında vazgeçemedikleri ekose gömleklerin dünya markası RAILS, Türkiye’de ilk kez  Industrie Denim mağazalarında.

Canlı renkleriyle yaza enerji katıyor

Çok yönlü kullanıma uygun olan ekose gömlekler gündüz skinny jeanlerin tamamlayıcısı olurken kısa dar etek ve topuklu ayakkabılarla kullanıldığında da şık bir akşama uyum sağlıyor. Yazın en popüler stili denim şortların ve uçuşan elbiselerin en iyi dostu olan ekose gömlekler Rails’in canlı renkleriyle yaza enerji katıyor.

Serin bahar günlerinin ve ılık yaz akşamlarının dikkat çeken stili olacak Rails ekose gömlekler, küçük aksesuarlarla da mükemmel uyum içerisinde kombinleniyor. Bol metal zincirli kolyeler, gümüş bileklikler ve yüzükler modern glam rock stilini tamamlıyor.

Nerede bulabilirsiniz? 

Ekose gömleklerin her yönlü şıklığını ve 80’lerin modasını tarzına yansıtmak isteyenler Rails markasının dikkat çeken tasarımlarına Avrupa Yakası’nda Zorlu Center AVM ve Anadolu Yakası’nda da Akasya Acıbadem’deki INDUSTRIE DENIM mağazalarından ulaşabiliyor.

About kadinmagteam

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply