Kadınlar da aldatır!

By on 25 Mart 2013

Birlikte olduğunuz erkeği şeytana uyup aldattınız ve onun bundan haberi yok. Sizse vicdan azabından kıvranıp duruyorsunuz. Kendinizi suçlamadan önce durup şöyle bir düşünün: Acaba sizi bunu yapmaya iten neydi?

Yaz mevsimi sadece kumun, denizin, güneşin ve tatilin değil, aşkın, tutkunun ve seksin de mevsimidir. Tabii insan kendini yazın büyüsüne kaptırıp olmadık işler de yapabilir. Siz de bu yaz sevgiliniz olmadan tatile çıktınız ve gittiğiniz yerde tanıştığınız bir yakışıklının cazibesine karşı koyamadınız. Şimdiyse çok pişmansınız, kendinizi berbat hissediyorsunuz. Oysa kendinizi koyvermek yerine yaşadıklarınızı sakin bir biçimde analiz etmeye çalışmanız çok daha yerinde olur.

Vicdanınızın sesini dinleyin

Unutmayın ki, içinizdeki suçluluk duygusundan kurtulmanız mümkün değil. O yüzden vicdan azabını kabullenin, ama abartmayın, çünkü bu sizi hiçbir yere götürmez. Olan oldu, çok üzgünsünüz. Ama artık bu olanlardan ders çıkarma, sebepleri araştırma, belli kararlar alma ve ilişkiye yeni bir yön verme zamanı… Sebepleri ortaya çıkarmaktan korkmayın ”Bir anda oldu işte, kendimi tutamadım,” diye işin içinden çıkıp temelde yatan sebeplerin üstünü kapatmak, ilişkinizi çok daha kötü bir noktaya sürükleyecektir. Hiçbir şey öylesine, durduk yerde olmaz, çok derinde yatıyor da olsa altında mutlaka bir sebep vardır. Neden deliler gibi sevdiğiniz erkeği aldattınız? Size bazı açılardan yetmiyor mu? Acaba ilişkinizde sürekli görmezden geldiğiniz sıkıntı ve sorunlar mı var? Tatilde birlikte olduğunuz adamda sizi çeken neydi? Aynı özelliği sevgilinizde de görüyor musunuz? Hoşunuza gitse de gitmese de lütfen bu sorulan kendinize sorun ve kıvırtarak değil, dürüstçe yanıtlayın.

İlişkinin boyutunu tespit edin

Aldatmanın en az iki farklı türünden bahsedilebilir: Bir gecelik macera ya da yeni bir duygusal ilişki. İlkinde seksin, ikincisindeyse daha derin duyguların ağır bastığını söyleyebiliriz. O kişiyle birbirinizi tekrar görmek istiyor musunuz? Yoksa bu iş karşınızdaki erkeğin dayanılmazlığının, yalnızlığın, alkolün ve ay ışığının işbirliğiyle tezgahlanan tek gecelik bir oyun muydu? Eğer onunla sadece cinselliği değil duygu ve düşüncelerinizi de paylaştıysanız, sohbet etmekten keyif aldıysanız, saatlerin nasıl geçtiğini anlayamadıysanız, şimdiden söyleyeyim, işiniz çok daha zor! Çünkü artık iki duygusal ilişkiniz var.

Aldattığınızı söylemeyin

Şimdi, gelelim asıl meseleye… Onu aldattığınızı birlikte olduğunuz erkeğe söylemeli misiniz, yoksa bu olayı kendinize mi saklamalısınız? Bu sorunun cevabını vermek için önce bir karara varmanız gerek: Tatilde beraber olduğunuz kişiyle ilgili olarak ne yapmayı düşünüyorsunuz? Eğer onunla tekrar görüşmek istiyorsanız, onu bir türlü aklınızdan çıkaramıyorsanız, hatta bu olaydan sonra sevgilinizden gitgide uzaklaştığınızı hissediyorsanız meseleyi ona anlatmanız şart. Ondan sonrası ikinize kalmış, ne yapacağınıza birlikte karar vereceksiniz. Fakat eğer bu sadece basit bir yaz eğlencesiyse, o erkeği bir daha görmek bile istemiyorsanız ve hatta bu olayın sevgilinizi ne kadar sevdiğinizi çok daha iyi anlamanızı sağladığını düşünüyorsanız, her şeyi kendinize saklayın. Unutmaya çalışın ve araya güvensizlik sokup ilişkinizi bir hiç uğruna mahvetmeyin.

Aldatan kadınlar anlatıyor… Erkeklerin okuması şart! 
Aşk mı seks mi?

Türklerin yatak odası sırları
Güvenmediğiniz kişilerle seks yapmayın
Cinsel yaşam için tabuları yıkmalıyız
Erkeklerde sertleşme sorunu neden olur?
Erkekler neden aldatır?
Aldatılan kadınlar ne yapmalı?
Kadınlar neden orgazm olamaz?
Kadınların cinsel fantazileri nelerdir?
Romantik seksin sırları
Performans artıran seks gerçekleri
Balayında yapacağınız 10 seksi fantazi
Kendinizi seksi hissettirecek öneriler

About kadinmagteam

23 Comments

 1. ömür

  25 Mart 2013 at 10:21

  erkekler kimle aldatıyor kadınla. ee bu kadınlarda gökten inmiyor di mi:)

 2. suna su

  25 Mart 2013 at 11:56

  kadınlar karda yürür izini belli etmezler.

 3. sevil

  25 Mart 2013 at 22:11

  mutsuz olan herkes aldatır. çünkü sığıncak birini arar. birşeyler eksikse eğer başkasıyla tamamlamak ister.

 4. miriban

  25 Mart 2013 at 22:23

  hergün aynı yemek yenmez. biz bunu erkeklerden öğrendik…

  • hamıt

   27 Şubat 2014 at 18:09

   valla helal olsun nedesen haklısın sen

  • murat

   08 Mayıs 2014 at 15:34

   ne güzel anılar vardır şimdi sende yaşlandığında alatacak

  • DEMOKRAT

   16 Eylül 2015 at 18:53

   hergün aynı nefes alınıda aynı su içilirde aynı dış fırçalanırda aynı saç taranırda aynı evlatlerın sevilirde aynı kardeşin aynı ailen aynı çevren aynı olan herşeyden vaz bkmazda neden sadece eşinden bıkma ihtiyacı duyar AHLAK

 5. çançan

  25 Mart 2013 at 22:48

  nedense hep kötü kadınlar sevilir. aldatan, kıymet bilmeyen. tıpkı burkovskinin bahsetti o kadın gibi. ”Adi kadınlardan da hoşlanırım; çorapları sarkmış, makyajları akmış, sarhoş ve küfürbaz kadınlardan. Azizlerden çok sapkınlar ilgilendiriyor beni.”

 6. kunduz

  25 Mart 2013 at 22:50

  deli kadınları severim bende. hanım hanımcık kadınlardan asla hoşlanmam. ıyyyyyy

 7. Scully

  26 Mart 2013 at 10:26

  Fark şudur. Erkeğin beyninin yarısı bacak arasındadır. Bunu kimse inkar edemez. Erkek doyuma ulaşmazsa aldatır. Karısı sevgilisi oda olmaz buda mı yapılır derse aldatır. Kadın kendine bakacak yetilerini geliştirecek.Kadın ise genelde bu yüzden aldatmaz. Kadına sarılmazsan şevkat göstermezsen aldatır. Şevkati kimde bulursa ona gider. Sen erkek olarak şevkatini ilgini ver. Bak kadın nasıl kaplan oluyor. Alın siz tüyo. Kavga da etmeyin . Burası yer değil. Scully ablanız.

 8. Scully

  26 Mart 2013 at 10:28

  Yalnız şu ilişkinin boyutunu tesbit edin yazısını anlamadım. Göndermemi yapıyor acaba 🙂 Boyut derken… Hangi boyut tesbiti 🙂

 9. Scully

  26 Mart 2013 at 10:30

  Hülya Çatalbaşı’nda yorumları çok mühim. Lütfen konuya katılır mı?

 10. murat can

  03 Nisan 2013 at 18:39

  aldatmak gozumden düşen damla ile eş değermidir? yoksa tamamen içgüdüsel onune set cekemediğim hayvansal dürtümüdür? zor bir konu ? alışkanlık kavramı devamında hemen kapının ardında bekleyendır dıye dusunuyorum…ama arada hayat bunaltıcı geleb ılıyro esınle ara donemlerde donukluk olabılıyor yaşam coşkusu ıcın acaba itici bir güç olabilirmi? misal yataga gırdıgınde ruhunu hemen ayakkabının yanında yatagın dısınd abırakmışssan dudakdan konuşmazsan dokundurmazsan falan daha hafıfletıcı olabılırmi? canım ama ruhum yatakta yoktu sadece mekanikti demek ne kadar kurtarıcı olur. en güzeli hiç anlatmamak? mısal uçurtma gıbı ıpı salınca göge bakan gerkesındır artık ama ıpını toplayınca eve donunce sadece aıtlık duygusu taşır…kaba oldu gıbı gelıyor bu yorum en ıyısı bu açarı olmayan konulara yokmuş gıbı yaklaşmak….dı dı üşüyorum galiba.

 11. esma

  05 Nisan 2013 at 18:44

  heyecanı herkes sever…

 12. ali

  17 Nisan 2013 at 20:48

  kadın kadın gibi olursa erkeğin gözü kimseyi görmez. erkekte erkek gibi olursa kadınında öyle. ama nerde öyle huyu suyu güzel olan, cazibeli olan, güzel bir kadın.

 13. Emre

  03 Ağustos 2014 at 05:52

  herkesin icinde tek seferde olsa deisiklik heycan o deisiklik duygusunu tatmak ister tabi o fırsati bulmak cesaret ister ve duyulur gören olur esim duyar esi duymasa bile sucluluktduygusu vicdan azabı cekermiyim acaba gibi seyler geri ceker insani ama su bi gercek herkes denemek ister fırsat buldumuda kacırmaz

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply