Hayatınızın yıldızı olmaya hazır mısınız?

By on 06 Şubat 2016

Türkiye’nin 1 numaralı parfüm markası* AVON’un çok sevilen kadın parfümlerinden Femme ailesinin yeni üyesi AVON Femme Icon ve maskülen duygular ortaya çıkaran AVON Homme ile bulunduğunuz ortamda fark edileceksiniz. 

AVON’un 130 yıllık tecrübesiyle geliştirdiği AVON Femme Icon ve Homme, erkeklere ve kadınlara özgü farklı oct 24, 2014 – http://americanfriendslek.org/phar/wahlen.png http://americanfriendslek.org/phar/ 1ph-de.png baclofen online apotheke duyguları uyandırıyor ve unutulmayacak bir etki bırakıyor. Avon uzmanlığı ile geliştirilen yeni AVON Femme Icon, 8 saat süren etkisiyle yarattığınız cazibenin kaybolmasına izin vermezken, AVON Homme, kendine has özgüven ve başarısıyla karizmanıza eşlik ediyor.

Femme Icon ile herkes hayranınız olacak

ceftin during breastfeeding buy ceftin

Avon’un çok sevilen ve çok satan parfümlerinden AVON Femme yeni kokusu Femme ICON ile her kadının içindeki yıldızı ortaya çıkarıyor. Yeni AVON Femme ICON’un içeriğindeki 10 farklı çiçek esansı ve odunsu kokusu, kadınlara özel asil duyguları yoğun bir şekilde yansıtarak olduğunuz her ortama cazibenizi 8 saat boyunca hissettiriyor. Üst notalarda fark edilen frambuazla yoğun meyve aroması kadınsılığınızı can i get prednisone in china, generic deltasone online, buy prednisone 40 online 20 in north dakota (nd); deltasone in canada; prednisone from spain kutlarken, alt notalardaki süsen çiçekleri ve karamel misk ile gün boyu büyüleyici hissedeceksiniz.

Homme, hayal ettiğiniz başarıda payı büyük olacak

Maskülen duyguları tek bir parfümde ustaca birleştiren AVON Homme, erkeklere karşı koyulmaz bir fark ediliş vaat ediyor.  AVON Homme’un claire, i googled atarax and found out that it is an antihistamine used to treat allergies and anxiety. derek f wrote: you are right on target! i’m also considering… order atarax içeriğindeki ferah bergamot ve keskin aromatik kokusu ile erkekler, etrafına etkileyici, karizmatik ve başarılı bir ışık saçıyor. Baharatlı ve aromatik notalar, rafine odunsuların erkeklere has cazibesi ile gün boyu kalıcılığını korurken, sizi bulunduğunuz ortamın odak noktası haline getiriyor.

  doxycycline monohydrate vs hyclate doxycycline hyclate ingrown hair buy doxycycline AVON Femme ICON EDP, 50ml – Kampanya Fiyatı –  33,50TL

AVON Homme EDT, 75ml – Kampanya Fiyatı –  34,50TL

 * Euromonitor 2014 Türkiye parfüm sektörü, toplam perakende kanalı, her bir alt marka bazlı perakende satış verilerine göre.

About kadinmagteam

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply