Evinize özel abajur modelleri

By on 17 Şubat 2018

Millet olarak misafirperverlik, tarih boyunca ilk kuralımız olmuştur. Öyle ki bir misafir geldiğinde, misafirin rahatı bizim rahatımızın önüne geçer ve kendi evinizmiş gibi davranın diyerek, adeta kendi evimizde kendimizi misafir haline getiririz. Tarih günümüze yaklaşmasından kaynaklı gelişen, modernleşen dünyada misafiri ağırlamanın da daha modern yolları ortaya çıkmıştır. Her kalabalık misafire uygun olarak masaya itina ile konan yemek takımları, evin çeşitli yerlerine, özenle yerleştirilen 3 lü jardinyer modelleri veya misafire evi daha hoş gösteren abajur modelleri gibi daha bir çok dekoratif objeler kullanılmaktadır.

Yemek kültüründe de dünyada ön sıralarda yer alan ülkemizde, eve gelen kalabalık misafirlere en iyi yemekleri yapabilmek için gün öncesinden yoğun hazırlıklar başlar. Her ev sahibi, oluşturduğu yöresine özel menüsü ile misafirlerini büyülemeyi amaçlamaktadır. Peki, yemekler en iyisi, en özeli olurda yemek takımları kötü mü olur? Özellikle kalabalık misafirler için tercih edilen 12 kişilik yemek takımı özenle masada ki yerini alır. Peki, kalabalık misafir için 12 kişilik yemek takımı alırken az sayıdaki misafir için 6 kişilik olan mı alınmalı? Size tam da bu noktada bir tavsiyede bulunmamıza izin verin. Ayrı ayrı yemek takımı almak yerine bir defa 12 kişilik yemek takımı alın; böylece hem kalabalık misafiriniz geldiğinde rahat eder hem de az sayıda gelen misafirlerinizi ağırlarken bu yemek takımından ihtiyacınız olan kadarını kullanabilirsiniz.

Modernleşen dünyamızdan, dekorasyon objeleri ve dekorasyonun kendisi de nasibini almıştır. Evin veya herhangi bir mekanın her köşesine tereddütsüz yerleştirebileceğiniz ve bu sayede de mekanınızı modernleştirebileceğiniz, modern objelerin ilk iki sırasını 3 lü jardinyer ve abajur modelleri almaktadır. Bu objeler ile mekanınız modernleşirken, mekanınıza teşrif eden misafirlerinizle sohbetlerinizde modernleşecek. Yemekten sonra koltuklara geçtiğinizde orta sehpa üzerinde duran 3 lü jardinyer ile salonunuza eşsizlik katabilirsiniz. Fakat sizi uyarmamız gerek ki misafirleriniz, sık sık jardinyer hakkında soru gelebilir ve bu nedenle de sohbetiniz sürekli bölünebilir. Size büyük bir sır daha verelim. Dekorasyonunuzu tamamlamak istiyorsanız setabianca abajur modelleri kullanmalısınız. Evinizin veya iş yerinizin daha şık görünmesini istiyorsanız, mekana loş bir ışık yayarak hem kendinizi dinlendirebilir ve misafirlerinizle daha hoş sohbetlerin önünü açabilirsiniz.

Şimdide gelin size tüm bu dekorasyon objelerinin en kaliteli, en şık ve en uygun fiyatlılarını nereden bulabileceğinizi size aktaralım. Size bu konuda setabianca markasını öneriyoruz. Sizde hemen detaylıca setabianca ürünlerinden size en uygun olanını seçin ve dekorasyonunuzda ki yerini verin.

About kadinmagteam

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply