Estetikte trendlere aldanmayın

By on 21 Aralık 2015

Beslenmede katkısız ve organik yiyeceklere dönüşle beraber artık estetik operasyonlarda da gelip geçici moda ve trendlerden uzaklaşma dönemi başladı. Artık trendlerden bağımsız ve kişiye özel operasyonlar yapılıyor.

Ünlü doktorlara kanmayın

Türkiye’de özellikle son 20 yılda estetik ameliyatlara karşı yoğun bir ilgi var. Televizyon ve internet gibi mecralarında yaygınlaşması ile birlikte estetik operasyon yaptırmak isteyenler rahatça doktorları ile görüşüp, ücretsiz randevu alarak doktor muayenehanelerini ziyaret edebiliyorlar. Bu kadar rahatlıkla iletişim kurabildiğiniz uzmanları seçerken ise son derece dikkatli olmanızda fayda var. Teknoloji ve yöntemler ne kadar çok ilerlese de, doktorunuzu ne kadar çok televizyonda görseniz de heyecan yapıp hemen ameliyat olmaya kalkışmayın. Çünkü her gün televizyonda gördüğünüz doktorunuz o programa para verip de çıkmış olabilir. Şu an hali hazırda televizyonda yayınlanan pek çok sağlık programı sponsorlu. Yani doktorlar parayı veriyor ve televizyon ekranlarında potansiyel hastalarına hastalık pazarlıyorlar. Hal böyle olunca da kalkık burunlar, gerdirilmiş yüzler ve yerinden adeta fırlayacakmış gibi duran memelere çokça rastlıyoruz.

Estetiğin modası olmaz

Hep söyledik, tekrar söylüyoruz: Estetiğin modası olmaz! Şeytan kaşlı, kalkık burunlu, porno yıldızlarına benzeyen memeleri ve pantolona sığmayan koca popolu biri olmayı kim ister? Estetik, dozunda yapıldığında son derece güzel ve başarılı sonuçlar verebilir. Ancak moda rüzgarına kapılıp işi abartmamak ve insan suretinden çok uzaklaşmamak gerekiyor. Bu yüzden siz siz olun estetik modasından bahseden bir doktor gördüğünüzde arkanıza bakmadan olay mahallinden uzaklaşın.

Estetik ameliyatlarla ilgili daha fazla bilgi için tıklayın:

Burun estetiği yaptıracaklar için doktor tavsiyesi
Estetik kagılar hayatınızı kabusa çevirmesin!
Burun şekli insan psikolojsini nasıl etkiliyor?
Güzel burun nasıl olmalı?
Başarılı bir burun estetiği nasıl olmalıdır?

About kadinmagteam

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply