EA7 Emporio Armani’nin ilk mağazası açıldı!

By on 12 Haziran 2015

Çiçek Retail Group, Armani’ye ait spor markası olan EA7 Emporio Armani’nin ilk mağazasını Aqua Florya’da açarak Armani modası’nın performans ile buluştuğu ürünleri müşterilerine sunuyor. AC Milan’da 7 numaralı formayı giyen ünlü Ukraynalı futbolcu Andriy Shevchenko’dan 2004 yılında ilham alınarak doğan EA7 Emporio Armani, tam anlamıyla gerçek bir spor markası. Yıllar geçtikçe kimliğini geliştiren ve daha da güçlenen markanın koleksiyonunda bulunan giyim, ayakkabı ve aksesuarlar spor için gerekli teknik performansı, sporcunun karakterini de ortaya çıkaran sportif bir şıklıkla birleştiriyor.

Koleksiyon farklı ihtiyaçlara göre oluşturuldu

Spor giyimde farklı ihtiyaçlara sahip olan sporcular ve sportif giyinmeyi seven tüketicileri için yedi farklı çizgide koleksiyonlar oluşturuldu; Training, Outdoor, Sea World, Tennis, Golf, Driving ve Basketball.

Training ve Koşu için tasarlanan ürünlerde bulunan ve yepyeni bir özellik olan Vigor 7 teknolojisi maksimum ergonomi ve destek garantisi sunuyor. Ayrıca, çok önemli bir konuda da yenilikler yapan EA7 Emporio Armani, yenilikçi ve performans arttırıcı havalandırma kanalı “ventus” sistemi ile spor esnasında oluşan ısı ve terin vücuttan uzaklaştırılarak, vücudun ideal sıcaklıkta kalmasını sağlıyor. Suya ve rüzgâra karşı dayanıklı olarak üretilen özel mont ve ceketler özellikle açık havada yürüyüş veya tekne sever tüketicilerine bu konuda büyük bir rahatlık sağlıyor.

Oldukça dikkat çekici

Koleksiyonda bulunan temel renklerin ek olarak sunulan fosforlu yeşil, pembe ve turuncu renklerinin kullanımı, dikkat çekiciliği hedeflerken; futbol, rugby, yelken ve golf’ten ilham alan günlük giyim koleksiyonları sportif giyime yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Özel taşlardan oluşturulan EA7 Emporio Armani logolu Kadın ürünleri ise tüketicilerine göz alıcı bir şıklık sunuyor.

 

About kadinmagteam

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply