Aşk mı, seks mi?

By on 28 Ekim 2014

Seks, kadınlar için de erkekler için de doğal bir ihtiyaç. Kimisi bu ihtiyacını aşkla, kimisi ise canı istediği için yapıyor. Seks yapmak için aşık olmak gerekmiyor ancak aşık olduğunuz insanla seks yapmanın keyfi paha biçilemez.

Sadece cinselliğe dayalı ilişkiler yürümez

Üzülerek söyleyeyim ki şehvetin tüm benliğinize işlediği ve sadece cinsellik üzerine kurulu bir ilişkinin ömrü bir mevsimliktir. Sosyal hayatınızı paylaşmadığınız, canınız sıkıldığında ya da üzgün olduğunuzda içinizdekileri paylaşamadığınız bir ilişki ne kadar uzun ömürlü olabilir? Sizinle sadece cinsel dürtülerini bastırmak, kendini tatmin etmek için birlikte oluyorsa bunu nasıl anlarsınız?

Bakışlar kalbin aynasıdır

Bir kadın aslında kolayca bir erkeğin kendisine aşık olup-olmadığını anlayabilir. Sizi seven bir erkek yüzünüze hayran hayran bakar ve sizi ilgiyle dinler. Niyeti seks yapmak olan bir erkeğin ise gözleri gögüslerinizde, elleri ise bacaklarınızda olur. Siz siz olun bu tür erkeklere arkanızı dönüp kaçın!

Siz ne istiyorsunuz aşk mı yoksa seks mi?

Her kadın deliler gibi sevdiği bir adamla aşkını doyasıya yaşamak, sevmek ve sevişmek ister. Sevişmek, aşkın şiddetli ve tutkulu bir ifadesidir. İki bedenin tek olduğu, sevginin coşkuyla doruğa ulaştığı bir eylemdir. Böylesine özel bir olayı insan aşık olduğunu insanla yaşamak istemez de kiminle ister? Kadınlara göre seksin çağrıştırdığı anlam bu şekildeyken bir çok erkeğe göre durum farklıdır. Erkekler çoğu zaman aşık oldukları için değil, cinsel dürtülerini tatmin etmek için kadınlarla birlikte olurlar. Tek orgazm sigarası tadında bir birlikteliğiniz olsun istemiyorsanız, erkeğin ne istediğini değil, kendinizin nasıl bir ilişki istediğine karar verin. Erkek arkadaşınız size bu konuda yeterince güven vermiyorsa ve birlikte olmak istemiyorsanız onu reddedin ve önünüzdeki maçlara bakın. Daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki akk-cinsellik konulu yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

Seks yapmak istiyor musunuz?
Kadınların cinsel fantazileri nelerdir?
Kadınlar ne ister, erkekler ne düşünür?

About kadinmagteam

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply