Aldatılan Kadınlar Ne Yapmalı?

By on 02 Ekim 2013

Ah biz kızlar! Her gördüğümüzü hayatımızın erkeği sanıp, olmadık kimseleri başımıza taç yapıyoruz. Sonra gerçeklerle yüzleşmek son derece canımızı acıtsa da gerçeği mecburen kabullenmek zorunda kalıyoruz. 

Sevgilinizin sizi aldattığını öğrendiniz. Dünyanız başınıza yıkıldı. Üzülmeyin, ilk aldatılan kadın siz değilsiniz ve bu dünyanın sonu değil. Hem siz bu zamana kadar nelerin üstesinden geldiniz. Onsuz yaşayamam, ölürüm dediğiniz ne aşklar eskittiniz. Bunu mu atlatamayacaksınız?! Ayrılık acısından kurtulmak ve hayata yeniden tutunmak için önerilerimize kulak verin:

Kimsenin sizi incitmesine izin vermeyin 

Sizi aldatmışsa bunun faturasını ona ödetin. Sms göndermek, Facebook’tan mesaj yazmak gibi hareketlerden kaçının. Söylemek istediğiniz ne varsa yüzüne karşı söyleyin. Hatta içinizdeki tüm nefreti kusun.  Hiç bir şey içinizde kalmasın ve kimsenin canınızı yakmasına izin vermeyin.

Göz yaşlarınız sel olup aksın 

İhanet kolay hazmedilecek bir şey değildir, içinize oturur. Bir türlü kabul edemezsiniz ama olmuştur bir kere. Gerçeği de değiştiremezsiniz… Ne yapacaksınız, mecbur kabul edeceksiniz. Utanmayın, ağlayın. Ağlayın ve rahatlayın!

İlk aldatılan kadın siz değilsiniz

Bu ülkede Hülya Avşar bile aldatıldıysa siz neden aldatılmayasınız? Huylu huyundan vazgeçer mi hiç? Erkekler ne kadar güzel, seksi ve iyi kalpli olursanız olun, fırsatını bulduklarında mutlaka aldatırlar.

Çok daha iyisine layıksınız

Sevgiliniz Brad Pitt değilse üzülmeyin. Demek ki siz ondan çok daha iyilerine layıksınız. İnsan aşıkken etrafına karşı kör olur. Gözlerinizi açın ve sokağa çıkın. Bakın sokaklarda ne yakışıklılar cirit atıyor. Elbette beğendiğiniz birisi olacaktır. Haliyle dünyada sevilecek daha pek çok erkek var. Panik yapmaya gerek yok.

Arkadaşlar ne diye var?

Sevgilinizi hayatınızın merkezine koyduğunuz günden beri unuttuğunuz arkadaşlarınızı hatırlama zamanı. Ne de olsa ağlayacak bir omuza ihtiyacınız var.

Seyahate çıkın

Ayrılığın en iyi ilacı bulunduğunuz çevreden uzaklaşmaktır. Daha önce hiç gitmediğiniz bir yere gidin ve yeni insanlarla tanışın. Hem ufkunuzu genişletmiş olursunuz hem de etrafınızdakilerin meraklı sorularından kurtulursunuz.

Yeni bir başlangıç yapın

Her ilişki kendimizi aslında kendimizi daha iyi tanımamıza ve ifade etmemize yardımcı olur. Aldatıldıysanız bu her şeyin sonu değil. Yeni başlangıçlar için kendizi hazırlayın ve hayatı bütün gerçekleriyle yeniden kucaklayın.

About kadinmagteam

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply