Aldatan erkek nasıl anlaşılır?

By on 01 Ekim 2013

Sadakatsizlik ve aldatma çağımızın vebası. Peki sadakatsizlik nasıl bşlar, ihanetin fitili nasıl ateşlenir? Ya da en can alıcı soruyu soralım: Acaba eşiniz sizi aldatıyor mu? 

Aldatan erkek giyimine özen gösterir

Erkekler aldatma konusunda kadınların eline su dökemezler. Kadınlar eşlerini aldatırken karda yürür, izini belli ettirmezler. Ancak erkekler bu konuda son derece başarısızdır. Eğer başka bir kadından hoşlanıyorlarsa hemen davranışlarında ve giyiminde değişikliklere giderler, kendileri için alışveriş yapmaya başlarlar. Yeni kıyafetler ve parfümler alır, normal şartlarda haftada bir kez yıkanırken neredeyse evden duş almadan çıkmazlar.

Aldatan erkeğin cep telefonu şifre korumalıdır

Bana telefonunu söyle, sana kim olduğu söyleyeyim. Eğer bir erkek cep telefonuna şifre koyuyor ve ortalıkta bırakmıyorsa emin olun ki gizli işler çeviriyor demektir. Zamanının çoğunu da telefonuyla geçiriyorsa sizin boynuzlar New York’un ikizlerini geçmiştir. Dizleri dövmeye, ağıtlar yakmaya başlayabilirsiniz.

Aldatan erkek bonkör erkektir

Evlilik içinde eğer bir aldata söz konusuysa erkek kendini suçlu hisseder ve bu psikolojiyle evine ve eşine daha çok ilgi göstermeye, hediyeler almaya başlar. Kocam ne kadar bonkör diye hiç boşuna sevinmeyin, vicdanının sesini bastırmaya çalışıyor.

Aldatan erkeğin kredi kartı ekstresi iş yerine gelir

Aldatan erkek sevgilisi için dünyaları almak, onu şımartmak ister. AAncak her güzel şeyin bir bedeli var. Haliyle bu bedel kredi kartları ekstresine yansıyor. Haliyle ekstreler de iş yerine gidiyor. Hem hangi erkek ister ki karısı sevgilisine aldığı pahalı hedielerden haberdar olsun?!

Aldatan erkeğin sevişmesi fast food yemek gibidir

Erkeğiniz son zamanlarda EuroNCAP çarpışma testlerinden başarıyla geçemiyor mu? Nedeni başka bir kadın olabilir. Bütün performansını yeni sevgilisine harcayan adamın eşini mutlu etmeye ayıracak ne vakti ne de takati vardır. Haliyle aldatan erkeğin sevişmesi fast food gibidir. Hızlı ve keyifsiz.

 

About kadinmagteam

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply